top of page

Hakkımızda

Yapı sektöründeki projeleri geliştirilmek ve son yenilikleri takip ederek çağdaş düzeye katkı sağlamak amacıyla 2008 yılında Sakarya’da kurulmuş olan Stone Decor, kurulduğu günden bugüne rekabetçi piyasa şartlarında profesyonellik, yaratıcılık, en iyi fiyat avantajı ve pazarı geliştirme stratejileri ile büyüme göstererek sektörde saygın bir yer edinmiştir.

Yeni talepleri yakından takip eden firmamız, üstlendiği projeleri zamanında ve beklenen kalite seviyesinin üzerinde tamamlayarak her geçen gün daha da büyümektedir.

Vizyonumuz

Yıllara dayanan tecrübesi ve bilgi birikimi ile Sakarya'da faaliyetlerini sürdüren Stone Decor, kısa sürede büyük çalışmalara imza atarak, kaliteli ürün ve profesyonel hizmet anlayışıyla sektörde her zaman bir adım önde yerini almıştır. Zamanında ve problemsiz bir şekilde üretim ilkesiyle çalışan firmamız; bu amaçla ürettiği, satın aldığı malzeme ve hizmeti uzman kadrosuyla birlikte yüksek bir titizlikle incelemekte ve uygulamaktadır. Yaptığımız her işe farklı bir gözle yeniden bakmak, sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe ile sektörümüzde en iyi olmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak çabası içinde olmamız vizyonumuzu ortaya çıkarmıştır.

Misyonumuz

Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleri ile mevcut rekabet ortamında yeni teknoloji ve yaklaşımları kullanarak; çözüm odaklı, ekip ruhu taşıyan, yenilikçi, ve farklı ürünler tasarlamakla kalmayıp Sakarya’dan tüm dünyaya ihracat yapan bir firma olmayı hedefliyoruz.

bottom of page